HAKKIMDA

Yrd. Yrd.Doç.Dr. Vilda Barlas

1987-1993 yılları arasında İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesinde Tıp eğitimi görüp, başarı ile mezun olmuştur. Daha sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Çocuk Sağlığı ve hastalıkları Ana Bilim dalında uzmanlık eğitimi görmüş ve 2000 yılında yaptığı bilimsel araştırma ve bitirme tezi (The role of nitric oxide in pediatric patients with portal hypertension) Amerikada ödül almış ve bir çok Gastroenterologi dergisinde yayınlanmıştır.

Dr. Vilda Barlas Cerrahpaşa ekibi ile birlikte "İnternational Hospital, Amerikan hastanesi ve Metropolitan Florance Nightingle" hastanelerinde çalıştıktan sonra 2005 yılında Jinekolog eşi ile birlikte Gaziosmanpaşada Özel Barlas Cerrahi Tıp Merkezini kurmuşlar ve orada Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları departmanı ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi sorumlusu olarak çalışmıştır. 

Şubat 2011 tarihinden itibaren ise Bahçeşehir'de özel muayenehanesinde Bahçeşehir halkına hizmet vermektedir.

Prematürite, Yeni Doğan, Tüm Çocuk Hastalıkları, gelişim bozuklukları, solunum yolu enfeksiyonları, Alerjik Astım, Kabızlık, Bademcik Hastalığı, Bağırsak İltihabı, Mide-Bağırsak, Enfeksiyonları, Orta Kulak İltihabı gibi hastalıklar ve bu hastalıkların tedavisinde başarılı çalışmaları ve uygulamaları mevcuttur...

SAĞLIKLI GÜNLER TEMENNİSİYLE ...

Yrd. Yrd.Doç.Dr. Vilda BARLAS

Yrd. Yrd.Doç.Dr. Vilda Barlas 1993 yılında İstanbul (ÇAPA) Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır.

Vilda Barlas kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Süzer Bulvarı KC Çarşı Sitesi F Blok Apt. 19/14 Başakşehir/İstanbul

Ofis Tel: +90 212 669 44 46

Ofis Tel: +90 530 930 11 48

Cep Tel: +90 532 425 09 49

              

Mail: info@drvildabarlas.com

©2020 Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi, belge ve resimler kaynak göstermek kaydıyla kullanılabilir.

Search